logo
Baner 3Baner 2Baner 1
Úvod / Deň "D"

Deň "D"

01.03.2015
Možno ste začali snívať o svadobných šatách od chvíle, keď vás požiadal váš nastávajúci o ruku a možno už skôr. Je to váš veľký deň a treba sa naň dôkladne pripraviť.
Niektoré nevesty majú jasnú vysnívanú predstavu, niektoré nevedia kde a ako začať.
Zohľadnite aký typ svadby budete mať. Ak máte veľkú romantickú svadbu môžete si obliecť svadobné šaty honosné, romantické s vlečkou. 
Ak máte menšiu svadbu, môžete mať jednoduchšie svadobné šaty. Zharmonizujte štýl šiat k typu svadby.
Vyberte si štýl, ktorý svedčí vašej postave. Každému typu postavy pristane iný typ šiat. Závisí či patríte k štíhlejším, alebo plnším postavám.
Či ste športový, alebo romantický typ. Taktiež pri výbere treba zohľadniť vek. Je rozdiel, či máte 20 alebo 35 rokov. Pri výbere svadobných šiat vám ochotne pomôže 
personál salónu, ktorý sa rozumie svadobnej móde. Naša tradícia sa viaže na dvadsaťjedenročné skúsenosti na svadobnom trhu.
Samozrejme pri výbere šiat by nemala chýbať aj blízka osoba z rodiny, ako napr.mama, alebo niekto, kto vás dobre pozná a pozná váš vkus.
V móde sú šaty v bielej a krémovej farbe. Klasické, zdobené, krajkové, vyšívané. Strihy princesové, ale aj honosné veľké sukne, zdvíhané s vlečkami. 
Naďalej sa používajú tradičné materiály ako sú satén, taft, tyl a čipka.
Svadobné šaty sa u nás dajú kúpiť, alebo požičať v prijateľných cenách a vo všetkých veľkostiach.
Je vhodné si svadobné šaty skúšať aj s topánkami, vzhľadom na výšku podpätku. V ponuke máme aj svadobnú obuv. Ak máte zakúpenú spodnú bielizeň, je vhodne si ju 
priniesť na skúšanie. Skúšajte svadobné šaty spolu so závojom a doplnkami, aby ste videli ako to bude spolu ladiť. K dispozícií k šatám sú korunky, čelenky a rôzne vlasové ozdoby, bižutéria, rukavičky, návleky, rukávniky, svadob.štóly, kabelky, závoje, podväzky, svadobné knihy, vankúšiky na prstienky....všetko, čo nevesta potrebuje.
Nezabúdame ani na oblečenie pre družičky, prezlečenie neviest do spoločenských šiat v rôznych farbách a veľkostiach.
Našim želaním je, aby ste sa cítili dobre a pohodlne vo vašich svadobných šatách, pretože spokojná nevesta je šťastná nevesta.