Sviatok zaľúbených, alebo tipy a triky, čo kúpiť svojej mužskej polovičke

Darčeky pre mužov sa vo všeobecnosti považujú za jednoduchšie, ako tie pre ženy, pretože muži si na ne až tak nepotrpia a obvykle sú jednoznačnejší, čo sa vkusu, záľub a preferencií týka. Kúpiť však darček niekomu, s kým ste niekoľko desiatok rokov, môže byť celkom pekná fuška. Ako mu dať najavo, že ho stále ľúbite, originálnym darčekom?

Sviatok zaľúbených, alebo tipy a triky, čo kúpiť svojej mužskej polovičke
(zdroj: unsplash.com)

Klasika verzus originalita

V prvom rade si treba uvedomiť, že na Valentína chcete predovšetkým niekomu pripomenúť svoju lásku, a tak všetko, čo darujete od srdca a so spomínanou láskou, poteší a splní svoj účel. Dovolený je preto aj gýč a klišé, nemusíte byť len za každú cenu originálni a zabudnúť na podstatu tohto v princípe jednoduchého sviatku. Poďme sa teda pozrieť na klasické (ale vždy funkčné) tipy na valentínske darčeky, aj jedinečné prekvapenia, ktoré môžete svojim partnerom pripraviť na mieru. Začneme hneď pri tom najtradičnejšom – parfume alebo toaletnej vode. Muži sa už v súčasnosti starajú o svoj imidž a výzor omnoho viac, ako kedysi, takže si potrpia aj na svoju vôňu. Ak absolútne netušíte, odsledujte si značku parfumu, ktorú váš partner používa a jednoducho mu “doplňte zásoby” – alebo naopak, siahnite po niečom extravagantnom a úplne inom, než na čo ste pri ňom zvyknutá. Pomôcť ušetriť vám môžu napríklad naše zľavové kódy.

Erotika je súčasťou lásky

Erotická spodná bielizeň sa vo všeobecnosti dáva skôr ženám. Prečo však neurobiť výnimku? V prípade mužskej spodnej bielizne máte navyše na výber nielen erotickú, ale aj eroticko-vtipnú. Neváhajte však aspoň na Valentína siahnuť aj po pánskych tangách alebo boxerkách s provokatívnym nápisom. Samozrejme, pre odvážne páry je tu stále aj možnosť ďalších erotických pomôcok, ako sú bičík, putá či vibrujúci erekčný krúžok na penis. Ak ste skôr za niečo tradičnejšie, siahnite po lístkoch na futbalový alebo iný zápas jeho obľúbeného športu. Zažiť niečo naživo je určite omnoho vzrušujúcejšie, než ďalší večer na gauči.

Vytetujte mu svoju lásku

Máte partnera, ktorý holduje výtvarnému umeniu? Kupovať Monu Lisu môže byť finančne náročné, ale čo tak siahnuť po inom druhu výtvarného umenia – tetovaní? Ak partnerovi venujete poukaz na originálnu kresbu na telo, je to v podstate večný darček. Pre ítečkárov a iné typy obľubujúce počítače a techniku odporúčame kúpiť napríklad bezdrôtové slúchadlá, mini projektor alebo novú počítačovú hru, ktorú ešte nehrali. Na nákup takéhoto darčeka môžete využiť aj naše zľavy pre české eshopy. No a na záver sme si nechali ten najtradičnejší pánsky darček, aký si len viete predstaviť, ale ktorým nikdy nič nepokazíte – fľašu jeho obľúbeného alkoholu. Pre abstinentov alebo tých, ktorí alkohol nepijú, už nájdete nealko verzie takmer každého druhu alkoholu. Dokúpte k nemu ešte špeciálny darčekový pohár alebo hrnček a určite zabodujete.